Rekonstrukce bytu na klíč


Rekonstrukce bytu - výsledek

Nabízené stavební práce

 • rekonstrukce koupelny a wc ve starší zástavbě i v novostavbách
 • rekonstrukce bytových jader v panelových domech
 • výroba a instalace kuchyní a kuchyňských koutů, možnost dodávky včetně spotřebičů
 • nové elektrické rozvody od zkušených elktrikářů
 • nové rozvody plynu od certifikovaných plynařů
 • nové rozvody vody a odpadů od instalatérů s dlouholetou praxí
 • kompletní topenářské práce - od rozvodů ústředního topení, přes topná tělesa až po odborné instalace kotlů (která je často podmínkou výrobce pro uznání záruky)
 • bourání a stavba zděných příček, otvorů (oken, dvěří) a to včetně nosných konstrukcí s dohledem statika
 • sádrokartonové příčky a podhledy
 • dodávka a výměna oken (plastových i dřevěných) renomovaných výrobců
 • dodávka a výměna dveří všech typů = standardní nebo obložkové zárubně, venkovní i interiérové
 • odborná pokládka podlahy - parkety, dřevěné plovoucí podlahy, lamino, vinyl, linoleum atd.
 • obkladačské práce včetně pokládky dlažby

Ke všem prováděným pracem vám můžeme zajistit všechna potřebná povolení a ohlášení, jako například stavební povolení. Díky mnohaletým zkušenostem v jednání s úřady, jsou naše žádosti odborně a kvalitně provedené tak, aby byly dokumenty bez výhrad a problémů na přijaty. Pokud to poloha bytu či domu vyžaduje, můžeme za vás jednat i s památkáři. Zajitíme i stavební projektovou dokumentaci, posudek statika, revize plynu, revize elektroinstalace a další typy dokumentů.

Pokud ještě zvažujete jak rekonstrukci provést, nabízíme služby bytového designera a architekta. Ten vám pomůže vaše představy doladit a navrhnout tak, aby byl výsledek funkční, praktický, krásný a hlavně příjemný k bydlení. Zvláště u malých bytů lze s designerem docílit nečekaných výsledků s praktickým využitím prostoru. Pokud navržený byt budeme rekonstruovat, odečteme vám cenu za bytového designera z ceny celkové zakázky.

Jak zvolit firmu, která vás nezklame

Určitě si vyberte takovou firmu, která před vámi nic neskrývá. Tu poznáte mimo jiné tak, že má kvalitní smlouvy bez kliček, že vám ochotně představí své reference z již realizovaných zakázek. Zázukou je i nabídka sestavená z materiálů a výbavy od osvědčených výrobců jako Ravak nebo RAKO, namísto neznačkových a podezřele levných.

Naše firma je na trhu bezmála 25 let. Za čtvrtstoletí máme velké zkušenosti snad se všemi typy domů, paneláků a materiálů. Na naše práce vám vždy dáme prodlouženou záruku. Pokud po dobu rekonstrukce budete mít zájem, můžete využít náš náhradní byt a bydlet v něm až do dokončení prací. Všem klientům poskytujeme bezplatné konzultace, aby využili všech možností, které současné moderní stavební materiály poskytují.

Spojit koupelnu s WC, kuchyň s obývákem a v koupelně vanu nebo sprchový kout?

Váháte s podobnými otázkami? Pak vám rádi poradíme. Máme dlouholetou praxi a bytové designery, takže dovedeme připravit návrh celého bytu vám na míru. Bereme v potaz počet členů v domácnosti i jejich věk. Jiné potřeby mají malé děti, jiné dospívající děti a úplně jiné pak starší lidé se sníženou mobilitou. Každý má jiné potřeby a je nutné najít takové řešení, které nebude pouhým kompromisem, ale chytrým řešením prostoru a jeho využití.

Průběh rekonstrukce bytu

Myslete na úřady, vyplatí se to

Při rekonstrukcích je dle jejich rozsahu vyžadován různý typ komunikace s úřady. Někdy stačí ohlášení, někdy je potřeba stavební povolení, pokaždé je potřeba informovat různé úřady. Pokud byste tuto komunikaci opomněli, hrozí vám vysoké pokuty, pohybující se v desetitisících a v závažnějších případech klidně i statisícové. Proto se rozhodně vyplatí si zjistit co vše je potřeba zařídit a včas tu udělat. Protože chápeme, že je to pro naše klienty složité a nevyznají se v tom, standardně jim nabízíme, že za ně tuto starost spolehlivě vyřešíme.

Neváhejte a zkuste to s námi

Chystáte se na rekonstrukci bytu? Vyzkoušejte nás. Zadejte si u nás přípravu nezávazné poptávky zcela zdarma.

Poslat nezávaznou poptávku rekonstrukce bytu zdarma