Rekonstrukce a realizace interiérů!

Kompletní realizace a rekonstrukce bytových interiérů a domů na klíč. Rekonstrukcemi interiérů se zabýváme více než 25 let. Poradíme Vám jak dokonale proměnit Váš byt či dům a neutratit přitom všechny Vaše úspory. Neváhejte oslovit profesionály s dlouholetou praxí - poskytujeme nadstandardní služby včetně bezplatného náhradního ubytování po dobu rekonstrukce bytu nebo bytového jádra. Samozřejmostí je vypracování projektové dokumentace pro stavební povolení a dalších souvisejících dokumentů, včetně zajištěný nezbytných povolení! Připravili jsme pro vás přehled toho, co vše je nutné před zahájením rekonstrukce udělat a zařídit. Se vším vám rádi pomůžeme. S našimi zkušenostmi ze stovek rekonstrukcí to půjde vše hladce. Za kvalitu své práce Vám ručíme nadstandardních 48 měsíců, tedy o celé dva roky déle než běžně získáte od naší konkurence.

 

Poptejte si u nás nezávazně vaši rekonstrukci interiéru
Vložit nezávaznou poptávku zdarma

 

Jaké jsou hlavní výhody spolupráce s profesionální stavební firmou?

  • My přijedeme zdarma k Vám: šetříme Váš čas, osobní jednání v bytě či domě, přímo na místě realizace, v termínu jaký vyhovuje Vám. Zaměření interiéru bytu naším technikem, který ihned na místě s Vámi zkonzultuje stav interiéru bytu, projedná možnosti a potřebný rozsah rekonstrukce, díky svým zkušenostem odhalí technické závady bytu, např. nefunkční, zastaralé rozvody inž. sítí, navrhne vám optimální řešení a to vše zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků!
  • Vypracování nezávazné cenové nabídky: rozpočtu finančních nákladů stavebních úprav a stavebních materiálů, (vč. cenové nabídky vybraných zařizovacích předmětů, vybavení, nábytku a pod). Opět nezávazně a ZDARMA!
  • Bezplatné konzultace a poradenství, vypracování dispozičního řešení rekonstrukce interiéru bytu, pomoc při výběru zařizovacích předmětů, podlah, nábytku, materiálů. Nadstandardně služby bytového designéra! Protože jen chytře navržený interiér umožní využít prostory bytu nejefektivněji! Vypracování stavební projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení!
  • Smluvní dokumentace, s přesným a závazným harmonogramem prací a odborných profesí, které na sebe plynule navazují tak, aby i během rekonstrukce interiéru byl zachován životní komfort obyvatel bytu. I přes to můžete využít naší nabídku, možnosti bezplatného náhradního ubytování v novostavbě, v příjemném prostředí nedaleko stanice metra!
  • Nevybíráme zálohu předem! První platba je účtována až po 2 dnech odvedené práce!
  • Jistota pro Vás - na kvalitu provedených prací Vám poskytujeme pevnou záruku 48 měsíců! To je dvojnásobek běžné záruční doby. My si za kvalitou odvedené práce stojíme a vy díky tomu máte čtyři roky jistotu, že případné nedostatky vám bezplatně odstraníme.