Rekonstrukce bytu

Provádíme částečné i kompletní rekonstrukce a to jak v klasických cihlových domech, tak i rekonstrukce panelového bytu v panelových domech. V tomto oboru máme více než 25 let zkušeností a celkově tisícovky dokončených projektů (prohlédněte si naše referenční zakázky). Našim klientům poskytujeme nadstandardní služby, jako náhradní ubytování v Praze zdarma po dobu rekonstrukce a plnou záruku na stavební práce po dobu 4 let. Pracujeme v regionu Praha a v blízkém okolí.

Zvažujete rekonstrukci bytu? Zadejte si u nás nezávaznou poptávku zdarma.

Zadat nezávaznou poptávku zdarma

 

Rekonstrukce bytu - výsledek

Pokud své plány na nové bydlení svěříte profesionálům v oboru rekonstrukcí bytů, získáte následující výhody

 • Osobní návštěva našeho odborníka v místě zdarma
  Ve vámi vybraném termínu za vámi přijedeme přímo do místa budoucí realizace v Praze a nebo Středočeském kraji. Na místě náš technik provede odborné zaměření rekonstruovaných místností. Samozřejmě vše zdarma a z vaší strany bez jakýchkoliv závazků!
 • Zpracování cenové nabídky zdarma
  Na základě zaměření bytu a vašich požadavků na použité materiály a vybavení, vám připravíme rozpočet finančních nákladů. Opět zdarma a pro vás zcela nezávazně.
 • Poskytujeme bezplatné poradenství a konzultace
  Využijte našich bohatých zkušeností ze stovek bytových rekonstrukcí a bezplatně s námi konzultujte vaše nápady a představy. Nabízíme i nadstandardní služby designera, který vám zdarma navrhnete nový domov, ve kterém se budete cítit příjemně, a navíc i bude vypadat krásně.
 • Přesná smluvní dokumentace
  Ke každé prováděné rekonstrukci bytu dodáváme podrobnou smluvní dokumentaci, která je pro nás závazná. Přesně stanovený harmonogram je pro vás zárukou, že vše bude prováděno dle plánu a i vy si tak můžete naplánovat svůj čas tak, aby váš komfort bydlení během stavebních úprav bytu, byl co nejméně ovlivněn. Samozřejmě můžete využít naší bezplatné nabídky na vaše náhradní ubytování v novostavbě po dobu trvání stavebních prací.
 • Neplatíte nic předem
  První platba je účtována až po prvních dvou dnech odvedené práce. S vysokými zálohami předem, běžných u jiných stavebních firem, se u nás nesetkáte. S klientem jednáme vždy férově a peníze tak platíte až v momentě, kdy můžete na vlastní oči vidět odvedenou práci.
 • Prodloužená záruka = jistota
  Běžné stavební firmy poskytují na své práce pouze zákonnou záruku dva roky. My si za kvalitou naší práce stojíme a tak poskytujeme našim klientům vždy záruku čtyřletou, tedy dvojnásobnou délku než je obvyklé.

 

Podrobněji jsme pro vás všechny výhody rozepsali v samostatném článku.

Nabízíme také rekonstrukce bytových jader v panelových bytech a koupelen.