Rekonstrukce bytu

Provádíme částečné i kompletní rekonstrukce a to jak v klasických cihlových domech, tak i rekonstrukce panelového bytu v panelových domech. V tomto oboru máme více než 25 let zkušeností a celkově tisícovky dokončených projektů (prohlédněte si naše referenční zakázky). Našim klientům poskytujeme nadstandardní služby, jako náhradní ubytování v Praze zdarma po dobu rekonstrukce a plnou záruku na stavební práce po dobu 4 let. Pracujeme v regionu Praha a v blízkém okolí.

Zvažujete rekonstrukci bytu? Zadejte si u nás nezávaznou poptávku zdarma.

Zadat nezávaznou poptávku zdarma

 

Rekonstrukce bytu - výsledek

Pokud své plány na nové bydlení svěříte profesionálům v oboru rekonstrukcí bytů, získáte následující výhody

 • Osobní návštěva našeho odborníka v místě zdarma
  Ve vámi vybraném termínu za vámi přijedeme přímo do místa budoucí realizace v Praze a nebo Středočeském kraji. Na místě náš technik provede odborné zaměření rekonstruovaných místností. Samozřejmě vše zdarma a z vaší strany bez jakýchkoliv závazků!
 • Zpracování cenové nabídky zdarma
  Na základě zaměření bytu a vašich požadavků na použité materiály a vybavení, vám připravíme rozpočet finančních nákladů. Opět zdarma a pro vás zcela nezávazně.
 • Poskytujeme bezplatné poradenství a konzultace
  Využijte našich bohatých zkušeností ze stovek bytových rekonstrukcí a bezplatně s námi konzultujte vaše nápady a představy. Nabízíme i nadstandardní služby designera, který vám zdarma navrhnete nový domov, ve kterém se budete cítit příjemně, a navíc i bude vypadat krásně.
 • Přesná smluvní dokumentace
  Ke každé prováděné rekonstrukci bytu dodáváme podrobnou smluvní dokumentaci, která je pro nás závazná. Přesně stanovený harmonogram je pro vás zárukou, že vše bude prováděno dle plánu a i vy si tak můžete naplánovat svůj čas tak, aby váš komfort bydlení během stavebních úprav bytu, byl co nejméně ovlivněn. Samozřejmě můžete využít naší bezplatné nabídky na vaše náhradní ubytování v novostavbě po dobu trvání stavebních prací.
 • Neplatíte nic předem
  První platba je účtována až po prvních dvou dnech odvedené práce. S vysokými zálohami předem, běžných u jiných stavebních firem, se u nás nesetkáte. S klientem jednáme vždy férově a peníze tak platíte až v momentě, kdy můžete na vlastní oči vidět odvedenou práci.
 • Prodloužená záruka = jistota
  Běžné stavební firmy poskytují na své práce pouze zákonnou záruku dva roky. My si za kvalitou naší práce stojíme a tak poskytujeme našim klientům vždy záruku čtyřletou, tedy dvojnásobnou délku než je obvyklé.

 

Podrobněji jsme pro vás všechny výhody rozepsali v samostatném článku.

Nabízíme také rekonstrukce bytových jader v panelových bytech a koupelen.

Jak rekonstrukce bytu od nás probíhá?

Zaměření přímo v místě (Praha a okolí) naším technikem, k tomu bezplatné poradeství a konzultace našeho vyškoleného pracovníka s dlouholetou praxí, vytvoření dispozičního řešení pro váš byt a cenová kalkulace plánované rekonstrukce - to vše od nás zdarma a pro Vás zcela nezávazně.

Jestliže vás naše nabídka osloví, přejdeme v plánování k výběru materiálů a zařizovacích předmětů koupelen, toalet a kuchyní. Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými dodavateli, abychom klientům poskytli snadný a ucelený výběr. S výběrem, i vhodným uspořádáním Vám samozřejmě ochotně pomůže náš vyškolený pracovník, a odborně  vám poradí. Pokud si budete přát větší pomoc, zajistíme Vám nadstandardní službu bytového designera, který Vám vypracuje 1 a více variant dispozičního řešení, varianty obkladů v koupelně, 3D vizualizace, dle náročnosti v ceně od 3.600,-Kč (v případě realizace vám tato částka bude odečtena z celkové ceny rekonstrukce).

Do dokončení návrhu vše sepíšeme a zahrneme do přílohy, která bude pevnou součástí smlouvy o dílo. Ve smlouvě budou uveden i předem domluvený harmonogram = termíny zahájení a ukončení díla. Součástí smlouvy je i celková částka díla, rozvh plateb záloh a stanovení záruční doby. Podrobný popis obsahu smlouvy najdete v tomto našem článku. V žádném případě nevybíráme od klientů platbu předem. Vždy se první záloha hradí až po 2 dnech odvedených prací, nebo podle dohody, dle odvedeného objemu provedených rekonstrukčních prací. Během stavebních prací dojde k platbám dalších záloh a při předávání hotového díla, všech revizních zpráv a předávacím protokolu, dojde i k doplacení poslední částky.

Máme uzavřenou smlouvu a v určený den začínáme pracovat

 

Průběh rekonstrukce bytu

Připravili jsme pro vás obrazového průvodce tím, jak vypadá jedna z našich typických rekonstrukcí bytu.

Rekonstrukce - rychlost, kvalita a prodloužená záruka

Doba průběhu stavebních prací v celém bytě trvá až několik týdnů, což závisí na složitosti návrhu a náročnosti kompletace zařizovacích předmětů. Vždy je ale tato doba domluvena předem a zaznamenána ve smlouvě o dílo. V případě nedodržení termínů můžeme být jako zhotovitel penalizován. Za všechny práce si plně ručíme, a proto si troufáme Vám poskytnout prodlouženou záruku na provedené dílo v nadstandardní délce 4 roky. Cena rekonstrukce se odvíjí od velikosti upravovaného prostoru a od cenové relace zařizovacích předmětů.

Například celé bytové jádro s koupelnou dokážeme zrekonstruovat za příznivé ceny. V naší kalkulované ceně je vždy zahrnuto vše = práce, stavební materiál a zařizovací předměty ve standardní cenové relaci.

Připravili jsme pro Vás rádce, kde získáte kompletní přehled o tom, co vše je potřeba před rekonstrukcí zařídit a připravit, aby vše proběhlo hladce. Se vším Vám samozřejmě rádi pomůžeme.