Podlahy, kompletní rekonstrukce podlah!

Podlaha musí být bezpečná, trvanlivá a měla by se snadno udržovat. Samozřejmě musí být z kvalitního materiálu a také kvalitně položena. Je to nejvíce namáhaná povrchová úprava v domě a budete s ní v kontaktu každý den.

Zvláště ve starých panelových domech je pouze kvalitní položení podlahy zárukou toho, že s ní budete dlouhodobě spokojeni a nebude docházet k problémům, typických pro neodborné pokládky, jako je vrzání podlahy, prohýbání či pružení na některých místech, porušení celistvosti ve více namáhaných plochách. Naši řemeslníci položili podlahy ve stovkách panelových bytů a maji tedy bohaté zkušenosti s tím, jak takovou podlahu kvalitně udělat, abyste po ní spokojeně chodili nejen nyní, ale i po další dlouhá léta.

V rámci rekonstrukce kompletních interiérů, provádíme výměnu podlahových krytin v bytě - tzn. vybourání stávajících podlah, následné vybetonování nové vrstvy podlahy, vložení izolačních vrstev (hydroizolačních), tepelně izolačních a kročejových izolací, vyrovnání podlah, vystěrkování a pokládku finálních vrstev podlah.

Nabízíme Vám možnost výběru z řady materiálů – keramická dlažba, plovoucí laminátové a dřevěné podlahy, PVC, linoleum, koberce, parkety.

Vybrat si můžete ze širokého sortimentu podlahovýh krytin našich partnerů:

SORTIM - Výběr pro každý vkus a interiér:
dřevěné podlahy, laminátové podlahy, korkové podlahy, linoleum podlahy, dlažba na bázi dřeva....

BRENO
dřevěné podlahy, laminátové podlahy, korkové podlahy, linoleum podlahy, dlažba na bázi dřeva....

RAKO
dlažby

RIVA
Riva spol. s r.o. - specialista na vinyl a podlahové krytiny PVC (lino zn. Marmoleum, Novilon atd.) Bytové i objektové PVC.

PARADOR
dřevěné podlahy, laminátové podlahy, obkladové panely

Ať zvolíte jakýkoliv typ podlahy, u každé je důležité, aby byla položena na kvalitním suchém a rovném podkladu, který je přizpůsoben konkrétním podmínkám. Nepodceňujte proto realizaci podlah, svěřte ji do rukou kvalifikovaných odborníků. Na provedené práce poskytujeme záruku 48 měsíců!