Rekonstrukce bytového jádra s koupelnou za 9 dní!

Výměnu původního umakartového jádra s koupelnou a WC v panelovém domě za zděné jádro umíme v rámci celkové rekonstrukce bytu udělat během pouhých 9 dní a to včetně revizních zpráv a předávacího protokolu. Rekonstrukcemi bytových jader se zabýváme již více než 25 let. Specializujeme se na Prahu a okolí. Neváhejte oslovit skutečné profesionály a doborníky na panelákové koupelny s bohatými zkušenostmi se všemi typy bytových jader - poskytujeme nadstandardní služby jako například náhradní ubytování po dobu rekonstrukce zcela zdarma! Za kvalitu své práce Vám vždy plně ručíme 48 měsíců, tedy dvojnásobek běžné lhůty poskytované jinými stavebními firmami. A to vše za bezkonkurenční cenu.

 

Poptejte si u nás nezávazně vaši přestavbu bytu s bytovým jádrem
Zadat nezávaznou poptávku zdarma

 

Rekonstrukce bytového jádra

Jaké jsou hlavní výhody spolupráce s profesionály v oboru rekonstrukcí panelákových koupelen a bytových jader?

  • My přijedeme zdarma k Vám: osobní jednání přímo na místě realizace, ve vámi vybraném termínu jaký vyhovuje Vám. Zaměření bytového jádra naším technikem, zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků!
  • Vypracování cenové nabídky: rozpočtu finančních nákladů stavebních úprav a stavebních materiálů, vč. cenové nabídky vybraných zařizovacích předmětů koupelny, sanitární keramiky a koupelnového vybavení jako je vana, umyvadlo, WC. Opět pro vás nezávazně a ZDARMA!
  • Bezplatné konzultace a poradenství, vypracování dispozičního řešení nové koupelny i toalety, pomoc při výběru zařizovacích předmětů, obkladů a dlaždiček, sanitární keramiky. Nabízíme nadstardní služby bytového designera! Využijte této bezplatné šance konzultovat vaše záměry s lidmi, kteří mají osobní zkušenosti se stovkami rekonstrukcí jak ve zděných domech, tak i stovky přestavěných bytových jader v panelových domech.
  • Smluvní dokumentace, s přesným a závazným harmonogramem prací, které na sebe navazují, tak aby i během rekonstrukce koupelny byl zachován životní komfort obyvatel bytu. I přes to můžete využít možnost naší bezplatné nabídky náhradního ubytování v novostavbě, v příjemném prostředí nedaleko stanice metra!
  • Nevybíráme zálohu předem - první platba je účtována vždy až po 2 dnech odvedené práce! Peníze tedy dáváte z ruky až momentě, kdy vidíte první reálné výsledky naší práce. Vysoké zálohy předem, běžně vyžadované jinými firmami, vás staví do nevýhodné pozice. Náš vztah se zákazníkem je vždy férový a vyrovnaný, nikdy před vámi nic neskrýváme.
  • Jistota pro Vás - na kvalitu provedených prací Vám poskytujeme pevnou záruku 48 měsíců! To je dvojnásobek zákonné záruční lhůty, kterou běžně poskytují stavební firmy v oboru. Za kvalitou naší práce si stojíme, proto můžeme takovou nadstandardní záruku našim klientům dávat.