Rekonstrukce bytového jádra s koupelnou za 9 dní!

Výměnu původního umakartového jádra s koupelnou a WC v panelovém domě za zděné jádro umíme v rámci celkové rekonstrukce bytu udělat během pouhých 9 dní a to včetně revizních zpráv a předávacího protokolu. Rekonstrukcemi bytových jader se zabýváme již více než 25 let. Specializujeme se na Prahu a okolí. Neváhejte oslovit skutečné profesionály a doborníky na panelákové koupelny s bohatými zkušenostmi se všemi typy bytových jader - poskytujeme nadstandardní služby jako například náhradní ubytování po dobu rekonstrukce zcela zdarma! Za kvalitu své práce Vám vždy plně ručíme 48 měsíců, tedy dvojnásobek běžné lhůty poskytované jinými stavebními firmami. A to vše za bezkonkurenční cenu.

 

Poptejte si u nás nezávazně vaši přestavbu bytu s bytovým jádrem
Zadat nezávaznou poptávku zdarma

 

Rekonstrukce bytového jádra

Jaké jsou hlavní výhody spolupráce s profesionály v oboru rekonstrukcí panelákových koupelen a bytových jader?

 • My přijedeme zdarma k Vám: osobní jednání přímo na místě realizace, ve vámi vybraném termínu jaký vyhovuje Vám. Zaměření bytového jádra naším technikem, zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků!
 • Vypracování cenové nabídky: rozpočtu finančních nákladů stavebních úprav a stavebních materiálů, vč. cenové nabídky vybraných zařizovacích předmětů koupelny, sanitární keramiky a koupelnového vybavení jako je vana, umyvadlo, WC. Opět pro vás nezávazně a ZDARMA!
 • Bezplatné konzultace a poradenství, vypracování dispozičního řešení nové koupelny i toalety, pomoc při výběru zařizovacích předmětů, obkladů a dlaždiček, sanitární keramiky. Nabízíme nadstardní služby bytového designera! Využijte této bezplatné šance konzultovat vaše záměry s lidmi, kteří mají osobní zkušenosti se stovkami rekonstrukcí jak ve zděných domech, tak i stovky přestavěných bytových jader v panelových domech.
 • Smluvní dokumentace, s přesným a závazným harmonogramem prací, které na sebe navazují, tak aby i během rekonstrukce koupelny byl zachován životní komfort obyvatel bytu. I přes to můžete využít možnost naší bezplatné nabídky náhradního ubytování v novostavbě, v příjemném prostředí nedaleko stanice metra!
 • Nevybíráme zálohu předem - první platba je účtována vždy až po 2 dnech odvedené práce! Peníze tedy dáváte z ruky až momentě, kdy vidíte první reálné výsledky naší práce. Vysoké zálohy předem, běžně vyžadované jinými firmami, vás staví do nevýhodné pozice. Náš vztah se zákazníkem je vždy férový a vyrovnaný, nikdy před vámi nic neskrýváme.
 • Jistota pro Vás - na kvalitu provedených prací Vám poskytujeme pevnou záruku 48 měsíců! To je dvojnásobek zákonné záruční lhůty, kterou běžně poskytují stavební firmy v oboru. Za kvalitou naší práce si stojíme, proto můžeme takovou nadstandardní záruku našim klientům dávat.

 

Jak rekonstrukce koupelny probíhá?

Zaměření bytového jádra v panelovém bytě, přímo v místě rekonstrukce naším technikem, bezplatné poradeství a konzultace, vytvoření dispozičního řešení a cenové kalkulace - to vše zdarma a pro Vás zcela nezávazně.

Pokud Vás naše nabídka osloví, přejdeme k výběru materiálů a zařizovacích předmětů. Pro snadný a ucelený výběr, spolupracujeme řadu let s renomovanými dodavateli koupelnového vybavení, sanitární keramiky a obkladů (kde si jistě vyberete): SIKO, AQUA TRADE, Marketis, Plastin, SORTIM, RAKO, RAVAK, JIKA, GROHE ad. S výběrem, i vhodným uspořádáním Vám samozřejmě ochotně pomůžeme, a odborně poradíme. Pokud si přejete víc, zajistíme Vám nadstandardní službu bytového designera, který Vám vypracuje 1 a více variant dispozičního řešení, variant obkladů, 3D vizualizace a obkladový plán, (dle náročnosti) v ceně od 3.600,-Kč (v případě realizace bude tato částka odečtena z celkové ceny).

Máme vybráno a vše zahrneme do přílohy, která bude pevnou součástí smlouvy o dílo. Ve smlouvě budou uvedeny předem domluvené termíny zahájení a ukončení díla, celková částka díla, platby záloh a záruční doby. Podrobný popis obsahu smlouvy najdete v tomto našem článku. V žádném případě nevybíráme platbu předem. Vždy se první záloha hradí po 2 dnech odvedené práce, nebo podle dohody, dle odvedeného objemu provedených rekonstrukčních prací. Během stavebních prací dojde k platbám dalších záloh a při předávání hotového díla, všech revizních zpráv a předávacím protokolu, dojde i k doplacení poslední částky.

Máme uzavřenou smlouvu k rekonstrukci a v určený den začínáme pracovat

 • rekonstrukce bytového jádra v paneláku začíná likvidací umakartového jádra. Demontáží jádra, a vybouráním veškerého stávajícího vybavení koupelny, úklidem bytu a okamžitým odvozem na ekologicky řízenou skládku.
 • ihned po vyklizení prostoru bytového jádra navezeme do bytu stavební materiál a zahájíme stavební práce - vyzdívání nových stěn koupelny a vyzdění instalační šachty!, vč. osazení kovových zárubní.
 • provedeme nové rozvody elektřiny v CU (neboli měděné rozvody, které jsou kvalitní a vydrží vám mnohem déle než v panelových domech běžné Al hliníkové rozvody elektroinstalace), dle potřeby je možné navýšení příkonu v bytě na 380 V umožňuje-li to centrální rozvod v panelovém domě. Dále výměnu bytového rozvaděče a výměnu hlavního jističe, přípravu pro připojení spotřebičů v případě, že bytové jádro má společnou stěnu s kuchyní (topný žebřík, trouba, lednička, myčka, digestoř)
 • provedeme nové rozvody vodoinstalace a odpadové kanalizace, včetně přípravy pro připojení spotřebičů a zařízení (pračka, myčka, dřez)
 • také provedeme rozvody vzduchotechniky pro koupelnu WC a kuchyň.
 • vybouranou podlahu odizolujeme použitím hydroizolace a kročejové izolace, a vyrovnáme.
 • následuje lepení obkladů a podkládka dlažby, spárování.
 • neobložené stěny a stropy se vyštukují. příp., můžeme instalovat SDK podhled a připravíme rozvody i pro bodové osvětlení.
 • vymalujeme Primalexem plus, podle přání zákazníka i barevně.
 • do obložené koupelny nainstalujeme zařizovací předměty. Zkompletujeme vypínače a zásuvky, natřeme ocelové zárubně a osadíme dveře.
 • rekonstrukce je kompletní a nám nezbývá než nové prostory koupelny uklidit a předat dílo spokojenému zákazníkovi.

Rekonstrukce - rychlost, kvalita a prodloužená záruka

Všechny stavební práce mohou trvat 8 -12 dní, podle složitosti návrhu rekonstrukce a náročnosti kompletace zařizovacích předmětů. Vždy je ale tato doba domluvena předem a zaznamenána ve smlouvě o dílo. V případě nedodržení termínů může být zhotovitel penalizován. Za všechny práce si ručíme, a proto si troufáme Vám poskytnout záruku na provedené dílo 4 roky. Cena se odvíjí od typu bytového jádra či koupelny a od cenové relace zařizovacích předmětů.

Bytové jádro s celkovou rekonstrukcí bytu dokážeme zrekonstruovat za výhodnou cenu. V konečné ceně je zahrnuta práce, stavební materiál a zařizovací předměty ve standardní cenové relaci.

Připravili jsme pro Vás rádce, kde získáte kompletní přehled o tom, co vše je potřeba před rekonstrukcí zařídit a připravit, aby vše proběhlo hladce. Se vším Vám samozřejmě rádi pomůžeme.

 

Nevíte jaký typ bytového jádra máte? Pomůžeme

Pokud si nejste jisti tím, jaký typ bytového jádra ve vašem panelovém bytě máte, použijte našeho rádce, kde si rychle sami snadno určíte váš typ.

 

bytové jádro s koupelnou typu T