Rekonstrukce - byty, domy, koupelny i jádra


Jsme specialisté na rekonstrukce. V oboru rekonstrukcí máme dvacetiletou zkušenost ze stovek dokončených realizací. Provádíme všechny typy rekonstrukcí - od částečných bytových až po kompletní rekonstrukce bytů a domů. Zaměřujeme se především na zakázky v regionu Praha a blízké okolí.

 

 

 

Rekonstrukce s námi = výhody, kvalita a spolehlivost

Přesvěčte se sami o výhodách spolupráce s námi. Všem klientům nabízíme nadstandardní služby.

Náhradní bydlení

Na celou dobu rekonstrukce vám poskytneme zdarma ubytování, což vám může ušetřit desítky tisíc a mnoho starostí s hledáním dočasné varianty bydlení. Pro tento účel máme několik vlastních bytů, které budou během stavby bezplatně pronajaty pouze vám. Proč bydlet po příbuzných, známých nebo hotelech, když s námi můžete bydlet zdarma?

Záruka na rekonstrukci 

Na naše práce poskytujeme prodlouženou záruku 48 měsíců bez jakýchkoliv příplatků, protože si jsme jisti naší kvalitou.

Ukázky provedených rekonstrukcí

Chcete se o tom sami přesvědčit na vlastní oči? Zprostředkujeme vám návštěvu u zákazníka, který měl podobný typ rekonstrukce a můžete se pak sami zeptat na jeho zkušenosti a spokojenost. Ukázky najdete i v našich referencích k rekonstrukcím.

Možnost využití služeb bytového designéra

Klientům nabízíme možnost využít služeb zkušeného bytového designéra. Navrhne vám nejen celý dům či byt, ale klidně i jen novou koupelnu nebo bytové jádro. Tato služba sice není zdarma, ale pokud se rozhodnete pro využití našich služeb pro samotnou rekonstrukci, odečteme vám poplatek za designéra z celkové ceny a budete tak mít tuto službu od nás zdarma. Podívejte se na ukázky práce našeho bytového designéra.

Jasné smlouvy bez právních kliček

Na každou zakázku s klientem sepisujeme Smlouvu o dílo. Tu vám poskytneme k prostudování ještě předtím, než ji budete podepisovat, abyste měli čas si ji přečíst nebo zkonzultovat se svým právníkem. Máte tak jistotu, že neobsahuje právní kličky nebo malým písmem psané části. O slouvách si můžete přečíst v našel článku o tom jak sepsat smlouvu o dílo a na co si dát pozor.

Přečtěte si kompletní seznam výhod spolupráce s námi.

 

Zkuste to s námi a poptejte si u nás nezávazně vaši rekonstrukci
Zadat zdarma nezávaznou poptávku rekonstrukce