Návrhy interiérů

Přáli byste si vidět Váš budoucí interiér ještě před tím, než investujete své peníze do pořízení kvalitního vybavení a nábytku? Nebo si chcete být jisti, zda jste zvolili právě to nejlepší dispoziční řešení ještě před tím, než stavební firma změní nenávratně dispozici Vašeho bytu?

Pak můžete využít službu našeho bytového designéra, který Vám prostřednictvím kvalitní počítačové vizualizace připraví 1 - 2 možné dispoziční řešení interiéru bytu. 3D vizualizace návrhu Vašeho budoucího interiéru, a dále návrhy jednotlivých místností, vč. barevnosti, materiálové specifikace (i ve více verzích), pro snadnější výběr ideálního řešení. Vámi vybraný návrh je pak detailně rozpracován, (doplněn o konkrétní vybrané zařízení, materiály, nábytek a osvětlení) a je předán spolu s technickou dokumentací a popisem k Vašemu finálnímu odsouhlasení, a po té slouží také jako podklad spolu s dalšími dokumenty (smlouvou o dílo vč. příloh, schválenou stavební projekt. dokumentací) pro provedení stavebních prací, nákup materiálů a realizaci celé rekonstrukce.

Specializujeme se na návrhy soukromých / bytových interiérů. Řešíme jak celkové uspořádání dispozice bytu, tak dílčí návrhy jednotlivých pokojů, koupelen a kuchyní. Naše návrhy interiérů si můžete prohlédnout v galerii návrhů. Ceny návrhů se určují individuálně, na základě zadaných požadavků klienta - orientačně - návrh koupelny se pohybuje v rozmezí 3.600 - 6.000,-Kč, vč. DPH. Návrhy celkového řešení dispozice bytu (dle velikosti) od 7.000 - 15.000,-Kč. Návrh interiéru bytu vč. vizualizace od 15.000,-Kč/40m2, (dle velikosti bytu a počtu místností). Cena návrhu koupelny bude odečtena v případě realizace, z celkové částky fakturované zakázky!

Platíte za odsouhlasenou variantu návrhu - tzn., že se nemůže stát, aby Vám byl účtován návrh řešení - s kterým nebudete souhlasit - návrh je vždy přizpůsoben konečným požadavkům klienta. V případě kompletního návrhu bytu - je v ceně úvodní konzultace na místě realizace, přímo s designérem a samozřejmě zaměření pro účely návrhu. Více o návrhování interiérů - vč. kompletního ceníku služeb na našich partnerských stránkách: www.interiorstudio.cz

 

Ukázky návrhů interiérů Interiorstudio a jejich realizací