Výhody spolupráce s naší stavební firmou Myslík

 

Proč si vybrat naší stavební firmu pro rekonstrukci bytu či domu?

Jsme léty prověřená stavební firma. Na trhu ve stavebním odvětví se pohybujeme více jak 25 let. To je jedním z ukazatelů, který svědčí o dobré a dlouhodobé kvalitě naší práce.

Máme za sebou více než 4000 úspěšně dokončených rekonstrukcí bytů, domů, bytových jader i koupelen a tím i spokojených zákazníků. Na některé naše realizace se můžete podívat na stránce s našimi referencemi nebo si prohlédnou seznam vybraných realizovaných rekonstrukcí.

  

Provádíme kompletní rekonstrukce

Dispozičně upravíme rekonstruovaný prostor, vyměníme elektrické rozvody nebo nainstalujeme bezpečnostní dveře

Další velkou výhodou je, že jsme schopni zajistit celkovou rekonstrukci bytu či domu a rovněž tak nebytových prostor. Umíme rozbourat staré bytové jádro a vyzdít nové, obložit koupelnu, položit dlažbu, plovoucí podlahu či jinou podlahovou krytinu včetně úpravy podkladového povrchu. Udělat nové elektrické rozvody včetně rozvodové skříně s možným navýšením příkonu na 380 V. V rámci rekonstrukce vyměníme špatné vodovodní i odpadové potrubí nebo přivedeme nové do míst, kam potřebujete. Vyměníme okna včetně vybourání a začištění omítky kolem rámů zevnitř i zvenčí. Provádíme i výměnu zárubní a dveří jak vchodových, tak bytových. V nabídce máme samozřejmě bezpečnostní dveře. Pokud potřebujete předělat i zdroj tepla, tedy nějaké topení, i v tom Vám můžeme pomoci a to v bytě i domě. Uděláme plynové potrubí a zavěsíme kotel.

 

Rekonstrukce na klíč

Celou rekonstrukci jsme pro vás schopni zajistit na klíč. Jednou z výhod je, že si vyberete z několika předběžných návrhů ten, který Vám bude vyhovovat a zaplatíte pouze za jeho realizaci, tedy za samotnou rekonstrukci, nikoli za vytvoření projektu, což Vám ušetří peníze. “Na klíč” také znamená, že celkovou rekonstrukci provádí jedna stavební firma, a ta si hlídá časovou návaznost prováděných prací. Tím Vám ušetříme čas, neboť nedochází k časovým prodlevám při výměně a předávaní prací jednotlivých firem např. topenáři, zedníci, elektrikáři.

 

Nadstandardní služby pro každého klienta

Následující služby vám jistě nabídne více stavebních společností, ale vždy jako volitelné služby nad běžný standard a za nemalý příplatek k základní ceně. Jen u nás dostane tyto služby opravdu každý klient, který o ně má zájem a to zcela zdarma.

Při rekonstrukci ubytování zdarma

Naší velkou předností, která Vám ušetří nemalou finanční částku i starosti je ubytování v našem zrekonstruovaném bytě po dobu celé rekonstrukce zcela zdarma. Pomůžeme i se stěhováním a uskladněním nábytku.

Spolupráce

Spolupracujeme s ověřenými dodavateli Ravak, Rako, Siko, Grohe…, kteří slaví úspěchy na trhu v České republice již mnoho let.

Zaměření bytu

Přijedeme přímo na místo, kde se bude rekonstrukce konat a to v čase, který Vám bude vyhovovat. Zaměříme byt pro připravení rozpočtu a případných návrhů na změnu dispozice příček a zdí, budete-li to požadovat. Zkontrolujeme technický stav bytu a poradíme vhodné materiály na stavební úpravy. To vše zcela zdarma.

Cenová nabídka

Vytvoříme vám předběžný rozpočet na hrubou stavbu. Koupelnové baterie, obklady, podlahové krytiny… to vše se může cenově lišit podle povrchové úpravy, designu, funkce, módnosti a mnoha dalších kritérií a proto se tyto položky počítají samostatně. Vytvoření rozpočtu Vás nezavazuje k žádnému souhlasu, nechat si udělat rekonstrukci od naší stavební firmy a je také bez nároku na finanční odměnu pro nás.

3D vizualizace

Pokud nemáte prostorovou představivost a nejste si jisti, že byste zvládli celý prostor příjemně sladit, můžete využít služeb bytového designéra, který Vám díky speciálnímu počítačovému programu vytvoří 3D vizualizaci. Ta Vám pomůže se lépe zorientovat a učinit případné stavební  úpravy či jiné změny ještě před započetím stavebních prací.

 

Projekt designové koupelny zdarma

Necháte-li si od našeho bytového designera vytvořit návrh na koupelnu a bude ji realizovat naše stavební firma, máte tento návrh zdarma a platíte pouze za samotnou realizaci přestavby koupelny.

 

Hladký průběh rekonstrukce

Dodržení termínů rekonstrukce

Ke každé zakázce vytváříme časový plán a dbáme na jeho striktní dodržování. Je pro nás  natolik závazný, že ho zanášíme i do smlouvy o dílo. Z toho vyplývá, že při jeho nedodržení po nás můžete žádat penále.

Stavební dokumentace a revizní zkoušky

Vyřídíme všechny potřebné dokumenty, které jsou nutné k započetí stavebních prací, je-li tak požadováno státem (ohláška, stavební povolení...). Rovněž tak po rekonstrukci, s předávacím protokolem, předáváme objednavateli i potřebné dokumenty o provedení revizních zkoušek zákonem určených.

 

Férové platební podmínky

Nepožadujeme žádné platby ani zálohy dny, týdny nebo dokonce měsíce předem. U nás platíte první platbu až po dvou dnech odvedené práce. To už Vám umožňuje, prohlédnout si, jak pracujeme.

 

Záruční doba na provedenou práci

Za kvalitou naší práce si stojíme a proto si můžeme dovolit prodloužit běžnou záruku na stavební práce na nadstandardní 4 roky.

 

Smlouva o dílo a nadstandardní jednání

 Výše uvedené služby jsou nadstandardy, které většina stavebních firem zpoplatňuje a některé z těchto nadstandardů ani nemá v nabídce. My s Vámi sepíšeme smlouvu o dílo, takže se nemusíte o nic starat. Vše zajistíme přesně podle dohodnutých požadavků, které jsou zaneseny v této smlouvě. Mimo již zmíněného časového plánu je samozřejmou součástí smlouvy i rozpočet. Uzavíraná smlouva je v souladu s novým občanským zákoníkem.  Na požádání Vám zašleme smlouvu k nahlédnutí, abyste měli dostatek času si ji prostudovat a nemuseli se již stresovat při jejím podpisu.


Teď již máte všechny potřebné informace proč spolupracovat právě s námi.