Rekonstrukce koupelny - rychle, kvalitně a se zárukou 4 roky!

Chtěli byste vaši nevyhovující koupelnu přebudovat do moderního a praktického stylu? V nadstandardní kvalitě a zároveň i rychle, včetně revizních zpráv a předávacího protokolu? Rekonstrukcemi koupelen se zabýváme již více než 25 let. Zkuste oslovit skutečné profesionály s dlouhodobými zkušenostmi - vždy poskytujeme našim klientům kvalitní služby jako například na celou dobu travání stavebních úprav vám zdarma zajistíme náhradní ubytování! Za kvalitu naší práce Vám vždy ručíme 4 roky, tedy dvojnásobek běžné lhůty poskytované jinými stavebními firmami.

 

Poptejte si u nás nezávazně vaši rekonstrukci koupelny
Zadat zdarma nezávaznou poptávku

 

Rekonstrukce koupelny - ukázka

Pokud se na své rekonstrukci rozhodnete spolupracovat s námi, můžete očekávat následující výhody

 • Zdarma - náš odborník vás navštíví v místě rekonstrukce koupelny
  V termínu, který si vyberete vy dle vašich časových možností, přijedeme přímo do místa budoucí realizace. Náš technik odborně zaměří koupelnu. Tato služba je pro vás samozřejmě zdarma a za její využití vám nevznikají jakékoliv závazky!
 • Zdarma - vypracování cenové nabídky
  Podle zaměření prostoru a na základě vašich požadavků na použité materiály a vybavení koupelny, vám připravíme finanční rozpočet. I tato služba je zdarma a pro vás zcela nezávazně.
 • Zdarma - konzultace a poradenství
  Nabízíme vám možnost využít našich dlouhodobých zkušeností ze stovek rekonstrukcí. Bezplatně s námi můžete konzultovat vaše představy a nápady. Nabízíme i možnost využít nadstandardní služby interiérového designera, který vám zdarma navrhnete uspořádání koupelny, která bude praktická a navíc bude vypadat i krásně.
 • Podrobné a přesné smluvní dokumenty
  Každá realizovaná rekonstrukce koupelny je u nás doprovázena podrobnou smluvní dokumentaci, která je pro nás jako dodavatele závazná. Smluvně stanovený harmonogram prací je vaší zárukou, že budou práce prováděny dle plánu a i vy si pak můžete naplánovat svůj čas, aby váš komfort bydlení během stavebních úprav, byl ovlivněn co nejméně. Samozřejmě vám nabízíme i možnost využití naší nabídky bezplatného náhradního ubytování v novostavbě a to po celou dobu rekonstrukce.
 • Nikdy neplatíte nic předem
  První vyúčtování je prováděno až po prvních dvou dnech naší práce. U nás se tak nesetkáte s vysokými zálohami předem, tolik oblíbených u jiných stavebních firem. Pečlivě se řídíme zásadou, že s klientem se jedná vždy férově, proto u nás peníze platíte až v momentě, kdy se na vlastní oči přesvědčíte o kvalitě stavebních prací.
 • Prodloužená čtyřletá záruka
  Stavební firmy běžně poskytují pouze zákonnou záruku dva roky. My si za kvalitou naší práce stojíme a proto vždy poskytujeme našim klientům záruku čtyřletou, tedy dvojnásobnou délku než u rekonstrukcí obvyklé.

 

Podrobněji jsme pro vás všechny výhody rozepsali v samostatném článku.

Nabízíme také rekonstrukce bytových jader v panelových bytech a bytů v cihlových i panelových domech.