Rekonstrukce koupelny - rychle, kvalitně a se zárukou 4 roky!

Chtěli byste vaši nevyhovující koupelnu přebudovat do moderního a praktického stylu? V nadstandardní kvalitě a zároveň i rychle, včetně revizních zpráv a předávacího protokolu? Rekonstrukcemi koupelen se zabýváme již více než 25 let. Zkuste oslovit skutečné profesionály s dlouhodobými zkušenostmi - vždy poskytujeme našim klientům kvalitní služby jako například na celou dobu travání stavebních úprav vám zdarma zajistíme náhradní ubytování! Za kvalitu naší práce Vám vždy ručíme 4 roky, tedy dvojnásobek běžné lhůty poskytované jinými stavebními firmami.

 

Poptejte si u nás nezávazně vaši rekonstrukci koupelny
Zadat zdarma nezávaznou poptávku

 

Rekonstrukce koupelny - ukázka

Pokud se na své rekonstrukci rozhodnete spolupracovat s námi, můžete očekávat následující výhody

 • Zdarma - náš odborník vás navštíví v místě rekonstrukce koupelny
  V termínu, který si vyberete vy dle vašich časových možností, přijedeme přímo do místa budoucí realizace. Náš technik odborně zaměří koupelnu. Tato služba je pro vás samozřejmě zdarma a za její využití vám nevznikají jakékoliv závazky!
 • Zdarma - vypracování cenové nabídky
  Podle zaměření prostoru a na základě vašich požadavků na použité materiály a vybavení koupelny, vám připravíme finanční rozpočet. I tato služba je zdarma a pro vás zcela nezávazně.
 • Zdarma - konzultace a poradenství
  Nabízíme vám možnost využít našich dlouhodobých zkušeností ze stovek rekonstrukcí. Bezplatně s námi můžete konzultovat vaše představy a nápady. Nabízíme i možnost využít nadstandardní služby interiérového designera, který vám zdarma navrhnete uspořádání koupelny, která bude praktická a navíc bude vypadat i krásně.
 • Podrobné a přesné smluvní dokumenty
  Každá realizovaná rekonstrukce koupelny je u nás doprovázena podrobnou smluvní dokumentaci, která je pro nás jako dodavatele závazná. Smluvně stanovený harmonogram prací je vaší zárukou, že budou práce prováděny dle plánu a i vy si pak můžete naplánovat svůj čas, aby váš komfort bydlení během stavebních úprav, byl ovlivněn co nejméně. Samozřejmě vám nabízíme i možnost využití naší nabídky bezplatného náhradního ubytování v novostavbě a to po celou dobu rekonstrukce.
 • Nikdy neplatíte nic předem
  První vyúčtování je prováděno až po prvních dvou dnech naší práce. U nás se tak nesetkáte s vysokými zálohami předem, tolik oblíbených u jiných stavebních firem. Pečlivě se řídíme zásadou, že s klientem se jedná vždy férově, proto u nás peníze platíte až v momentě, kdy se na vlastní oči přesvědčíte o kvalitě stavebních prací.
 • Prodloužená čtyřletá záruka
  Stavební firmy běžně poskytují pouze zákonnou záruku dva roky. My si za kvalitou naší práce stojíme a proto vždy poskytujeme našim klientům záruku čtyřletou, tedy dvojnásobnou délku než u rekonstrukcí obvyklé.

 

Podrobněji jsme pro vás všechny výhody rozepsali v samostatném článku.

Nabízíme také rekonstrukce bytových jader v panelových bytech a bytů v cihlových i panelových domech.

Jak rekonstrukce koupelny od nás probíhá?

Přímo v místě rekonstrukce zaměří koupelnu naš technikem, k tomu vám poskytneme bezplatné poradeství a konzultace našeho vyškoleného pracovníka s dlouholetou praxí, vytvoření návrhu jejího dispozičního řešení a cenovou kalkulaci plánované rekonstrukce - to vše pro vás zdarma a zcela nezávazně.

Jestliže budete s naší nabídkou spokojeni, přejdeme v plánování k výběru materiálů a zařizovacích předmětů koupelen. Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými dodavateli, jako jsou výrobci RAKORavak, Laufen a Jika.  Klientům díky tomu poskytujeme snadný a ucelený výběr. Pokud budete mít zájem, s výběrem a vhodným uspořádáním vám samozřejmě pomůže náš pracovník s bohatými zkušenostmi. Pokud budete mít zájem o navržení koupelny na klíč, zajišťujeme i nadstandardní službu bytového designera, který vypracuje jednu nebo více variant dispozičního řešení, varianty obkladů, 3D vizualizace. Cena za tuto službu se dle rozsahu pohubuje v ceně od 3.600,-Kč a v případě realizace koupelny od nás, vám tato částka bude odečtena z celkové ceny rekonstrukce!

Po dokončení návrhu se vše zapíše a zahrneme do přílohy, která bude součástí smlouvy o dílo. Ve smlouvě budou uveden i předem domluvený harmonogram = termíny zahájení a ukončení díla. Ve smlouvě je uvedena i celková částka díla, časový rozvh plateb a stanovení záruční doby. Podrobný popis toho, co by každý smlouva měla obsahovat najdete v tomto našem článku. Pozor, u nás nikdy nevyžadujeme od klientů platbu předem. První záloha hradíte až po 2 dnech provedených prací, nebo podle dohody, dle odvedeného objemu reálně provedených rekonstrukčních prací. Během stavebních prací dojde k platbám dalších záloh a při předávání hotového díla, všech revizních zpráv a předávacím protokolu, dojde i k doplacení poslední částky.

Máme uzavřenou smlouvu k rekonstrukci a v určený den začínáme pracovat

Rekonstrukce - rychlost, kvalita a prodloužená záruka

Doba trvání všech stavebních prací trvá od několika dnů až po několik týdnů, což především závisí na rozsahu požadovaných úprav a náročnosti kompletace zařizovacích předmětů. Tato doba je vždy domluvena předem a zaznamenána ve smlouvě o dílo. Pokud bychom nedodrželi termíny, můžeme být jako zhotovitel penalizován. Za odvedené práce si ručíme, a proto poskytujeme prodlouženou záruku na provedené dílo v nadstandardní délce 4 roky. Celková cena se odvíjí od velikosti rekonstruované koupelny a od cenové relace zařizovacích předmětů.

Co je kvalitné, nemusí být drahé. Například celé bytové jádro s koupelnou v panelovém domě dokážeme zrekonstruovat již za cenu od 105.000,-Kč vč.15% DPH. V ceně je zahrnuto vše = práce, stavební materiál a zařizovací předměty ve standardní cenové relaci.

Připravili jsme pro několik článků se souhrnem praktických informací, jako například  rádce, kde získáte kompletní přehled o tom, co vše je potřeba před rekonstrukcí zařídit a připravit, aby vše proběhlo hladce. Se vším Vám samozřejmě rádi pomůžeme.

A pokud váháte nebo si zatím jen nevíte rady, poslechněte si následující zajímavý rozhovor s architektem  v Českém Rozhlasu vedený na téma rekonstrukce, třeba to vašemu rozhodování pomůže.