Rekonstrukce bytového jádra Praha

Specializujeme se na rekonstrukce bytových jader v Praze a okolí. Za více než 20 let jsme provedli rekonstrukce koupelen na všech pražských sídlištích a máme zkušenosti se všemi konstrukčními typy bytových jader. Díky tomu můžeme nabízet výměnu původního umakartového jádra v panelovém domě s koupelnou a WC za zděné jádro během pouhých 9 dní. A to včetně předávacího protokolu a revizních zpráv. Neváhejte oslovit skutečné profesionály a odborníky na panelákové koupelny. Poskytujeme nadstandardní služby všem klientům - například náhradní ubytování po dobu rekonstrukce zcela zdarma! Za naší práci a její kvalitu Vám vždy plně ručíme 48 měsíců, tedy dvojnásobnou době běžné záruční lhůty, poskytované jinými stavebními firmami. A to vše už za cenu 105.000 Kč včetně DPH za přestavbu jádra v kvalitě standard.

 

Poptejte si u nás nezávazně vaši přestavbu bytového jádra v Praze
Zadat nezávaznou poptávku zdarma

 

Rekonstrukce bytového jádra Praha

Naši klienti mohou využít následujících výhod

  • ZDARMA a nezávazně - přijedeme až k Vám: osobní férové jednání přímo na místě realizace. Termín si volíte vy, podle toho jaké jsou vaše časové možnosti. Zaměříme celé bytové jádro naším technikem s praxí, u nás samozřejmě zcela zdarma a pro vás bez jakýchkoliv závazků!
  • ZDARMA a nezávazně - vypracujeme cenovou nabídku: dodáme rozpočet finančních nákladů stavebních úprav a navrhovaných stavebních materiálů, vč. nabídky doporučených zařizovacích předmětů do koupelny, jejího vybavení, sanitární keramiky (vana, umyvadlo, WC).
  • ZDARMA - odborné konzultace a poradenství - navrhneme a vypracujeme dispoziční řešení nové koupelny i toalety, pomůžeme při výběru zařizovacích předmětů, dlaždiček i dlažby, sanitární keramiky. Nabízíme nadstardní služby bytového designera! Využijte této bezplatné šance konzultovat vaše záměry s lidmi, kteří mají osobní zkušenosti se stovkami úspěšně dokončených rekonstrukcí bytových jader v panelových domech.
  • Smluvní dokumentace - přesně definovaný a pro nás závazný harmonogramem prací, které na sebe navazují, tak aby i během rekonstrukce koupelny byl zachováno komfortní bydlení obyvatel bytu. I přes to můžete využít možnost naší bezplatné nabídky náhradního ubytování v novostavbě, v příjemném prostředí nedaleko stanice metra!
  • Nevybíráme peněžní zálohy předem - první vyúčtování vám předpožíme až po 2 dnech odvedené práce! Peníze tedy dáváte z ruky až tehdy, kdy reálně uvidíte první výsledky naší práce. Vysoké zálohy předem, běžně vyžadované jinými firmami, by vás stavěli do nevýhodné pozice. A my si zakládáme na to, že náš vztah se zákazníky je vždy férový a vyrovnaný. Nikdy před vámi nic neskrýváme.
  • ZDARMA - jistota a prodloužený klid pro Vás - kvalita provedených prací je Vám garantováno po nadstandardní dobu 48 měsíců! To je dvojnásobek zákonné záruční lhůty, kterou běžně poskytují stavební firmy v oboru. Kvalitou naší práce jsme si jistí, proto můžeme takovou nadstandardní záruku našim klientům vždy poskytnout.