Rekonstrukce bytového jádra s koupelnou za 9 dní!

Výměna původního umakartového jádra s koupelnou a WC v panelovém domě za zděné jádro během pouhých 9 dní, včetně revizních zpráv a předávacího protokolu. Rekonstrukcemi bytových jader se zabýváme již více než 20 let. Neváhejte oslovit skutečné profesionály s bohatými zkušenostmi - poskytujeme nadstandardní služby jako například náhradní ubytování po dobu rekonstrukce zcela zdarma! Za kvalitu své práce Vám vždy plně ručíme 48 měsíců, tedy dvojnásobek běžné lhůty poskytované jinými stavebními firmami. A to vše za cenu 105.000 Kč včetně DPH.

 

Poptejte si u nás nezávazně vaši přestavbu bytového jádra
Zadat nezávaznou poptávku zdarma

 

Jaké jsou hlavní výhody spolupráce s profesionály v oboru rekonstrukcí koupelen a bytových jader?

 • My přijedeme zdarma k Vám: osobní jednání přímo na místě realizace, ve vámi vybraném termínu jaký vyhovuje Vám. Zaměření bytového jádra naším technikem, zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků!
 • Vypracování cenové nabídky: rozpočtu finančních nákladů stavebních úprav a stavebních materiálů, vč. cenové nabídky vybraných zařizovacích předmětů koupelny, sanitární keramiky a koupelnového vybavení jako je vana, umyvadlo, WC. Opět pro vás nezávazně a ZDARMA!
 • Bezplatné konzultace a poradenství, vypracování dispozičního řešení nové koupelny i toalety, pomoc při výběru zařizovacích předmětů, obkladů a dlaždiček, sanitární keramiky. Nabízíme nadstardní služby bytového designera! Využijte této bezplatné šance konzultovat vaše záměry s lidmi, kteří mají osobní zkušenosti se stovkami rekonstrukcí jak ve zděných domech, tak i stovky přestavěných bytových jader v panelových domech.
 • Smluvní dokumentace, s přesným a závazným harmonogramem prací, které na sebe navazují, tak aby i během rekonstrukce koupelny byl zachován životní komfort obyvatel bytu. I přes to můžete využít možnost naší bezplatné nabídky náhradního ubytování v novostavbě, v příjemném prostředí nedaleko stanice metra!
 • Nevybíráme zálohu předem - první platba je účtována vždy až po 2 dnech odvedené práce! Peníze tedy dáváte z ruky až momentě, kdy vidíte první reálné výsledky naší práce. Vysoké zálohy předem, běžně vyžadované jinými firmami, vás staví do nevýhodné pozice. Náš vztah se zákazníkem je vždy férový a vyrovnaný, nikdy před vámi nic neskrýváme.
 • Jistota pro Vás - na kvalitu provedených prací Vám poskytujeme pevnou záruku 48 měsíců! To je dvojnásobek zákonné záruční lhůty, kterou běžně poskytují stavební firmy v oboru. Za kvalitou naší práce si stojíme, proto můžeme takovou nadstandardní záruku našim klientům dávat.

 

Kalkulace zdarma do 2 dnů!
Volejte 603 870 222

Jak rekonstrukce koupelny probíhá?

Zaměření bytového jádra v panelovém bytě, přímo v místě rekonstrukce naším technikem, bezplatné poradeství a konzultace, vytvoření dispozičního řešení a cenové kalkulace - to vše zdarma a pro Vás zcela nezávazně.

Pokud Vás naše nabídka osloví, přejdeme k výběru materiálů a zařizovacích předmětů. Pro snadný a ucelený výběr, spolupracujeme řadu let s renomovanými dodavateli koupelnového vybavení, sanitární keramiky a obkladů (kde si jistě vyberete): SIKO, AQUA TRADE, Marketis, Plastin, SORTIM, RAKO, RAVAK, JIKA, GROHE ad. S výběrem, i vhodným uspořádáním Vám samozřejmě ochotně pomůžeme, a odborně poradíme. Pokud si přejete víc, zajistíme Vám nadstandardní službu bytového designera, který Vám vypracuje 1 a více variant dispozičního řešení, variant obkladů, 3D vizualizace a obkladový plán, (dle náročnosti) v ceně od 3.600,-Kč (v případě realizace bude tato částka odečtena z celkové ceny).

Máme vybráno a vše zahrneme do přílohy, která bude pevnou součástí smlouvy o dílo. Ve smlouvě budou uvedeny předem domluvené termíny zahájení a ukončení díla, celková částka díla, platby záloh a záruční doby. Podrobný popis obsahu smlouvy najdete v tomto našem článku. V žádném případě nevybíráme platbu předem. Vždy se první záloha hradí po 2 dnech odvedené práce, nebo podle dohody, dle odvedeného objemu provedených rekonstrukčních prací. Během stavebních prací dojde k platbám dalších záloh a při předávání hotového díla, všech revizních zpráv a předávacím protokolu, dojde i k doplacení poslední částky.

Máme uzavřenou smlouvu k rekonstrukci a v určený den začínáme pracovat

 • rekonstrukce bytového jádra v paneláku začíná likvidací umakartového jádra. Demontáží jádra, a vybouráním veškerého stávajícího vybavení koupelny, úklidem bytu a okamžitým odvozem na ekologicky řízenou skládku.
 • ihned po vyklizení prostoru bytového jádra navezeme do bytu stavební materiál a zahájíme stavební práce - vyzdívání nových stěn koupelny a vyzdění instalační šachty!, vč. osazení kovových zárubní.
 • provedeme nové rozvody elektřiny v CU (neboli měděné rozvody, které jsou kvalitní a vydrží vám mnohem déle než v panelových domech běžné Al hliníkové rozvody elektroinstalace), dle potřeby je možné navýšení příkonu v bytě na 380 V umožňuje-li to centrální rozvod v panelovém domě. Dále výměnu bytového rozvaděče a výměnu hlavního jističe, přípravu pro připojení spotřebičů v případě, že bytové jádro má společnou stěnu s kuchyní (topný žebřík, trouba, lednička, myčka, digestoř)
 • provedeme nové rozvody vodoinstalace a odpadové kanalizace, včetně přípravy pro připojení spotřebičů a zařízení (pračka, myčka, dřez)
 • také provedeme rozvody vzduchotechniky pro koupelnu WC a kuchyň.
 • vybouranou podlahu odizolujeme použitím hydroizolace a kročejové izolace, a vyrovnáme.
 • následuje lepení obkladů a podkládka dlažby, spárování.
 • neobložené stěny a stropy se vyštukují. příp., můžeme instalovat SDK podhled a připravíme rozvody i pro bodové osvětlení.
 • vymalujeme Primalexem plus, podle přání zákazníka i barevně.
 • do obložené koupelny nainstalujeme zařizovací předměty. Zkompletujeme vypínače a zásuvky, natřeme ocelové zárubně a osadíme dveře.
 • rekonstrukce je kompletní a nám nezbývá než nové prostory koupelny uklidit a předat dílo spokojenému zákazníkovi.

Rekonstrukce - rychlost, kvalita a prodloužená záruka

Všechny stavební práce mohou trvat 8 -12 dní, podle složitosti návrhu rekonstrukce a náročnosti kompletace zařizovacích předmětů. Vždy je ale tato doba domluvena předem a zaznamenána ve smlouvě o dílo. V případě nedodržení termínů může být zhotovitel penalizován. Za všechny práce si ručíme, a proto si troufáme Vám poskytnout záruku na provedené dílo 4 roky. Cena se odvíjí od typu bytového jádra či koupelny a od cenové relace zařizovacích předmětů.

Bytové jádro dokážeme zrekonstruovat za cenu již od 105.000,-Kč vč.15% DPH. V ceně je zahrnuta práce, stavební materiál a zařizovací předměty ve standardní cenové relaci.

Připravili jsme pro Vás rádce, kde získáte kompletní přehled o tom, co vše je potřeba před rekonstrukcí zařídit a připravit, aby vše proběhlo hladce. Se vším Vám samozřejmě rádi pomůžeme.